Історія в школі

Календар подій
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історичні задачі

Історичні задачі
Задача № 1
До дати прийняття Руссю християнства додати дату загибелі князя, який завжди дотримувався правил лицарської честі - ніколи не нападав зненацька. Це йому належать слова: «Іду на ви». Обчисліть середнє арифметичне і назвіть подію, яка пов'язана з числом, отриманим у результаті.
Задача № 2
Різниця останнього року правління князя Святослава і останнього року правління князя Олега розділити на три. До частки додати дату початку правління Рюрика. З якою подією пов'язаний отриманий результат?
Задача № 3
За цього князя Русь прийняла християнство. Сума цифр числа (дати) останнього року його правління скласти з сумою цифр числа (дати) останнього року правління князя Ігоря дорівнюватиме 25. Яка подія дає суму чисел числа (дати) дорівнює 25?
Задача № 4
Від дати прийняття першого судебника відняти тривалість правління Ярослава Мудрого. З якою подією пов'язаний отриманий результат?
Задача № 5
Цей видатний російський князь, зарахований Православною Церквою до лику святих, помер у віці 43 років. До повного звільнення Русі від ординського панування залишалося ще 217 років. Про якого князя йдеться, і коли він народився?
Задача № 6
Через рік після прийняття Руссю християнства в Києві заклали так звану Десятинну церкву, присвячену Успінню Богородиці. Коли вона була закладена, в правлінні, якого князя? Звідки пішла назва Десятинна церква?