Історія в школі

Календар подій
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Віртуальні екскурсії

Ватикан. В найменшій  державі світу Ватикані зібрано чимало художніх цінностей.   Держава  Ватикан – це  один великий музей.

                                                      

Національний музей «Чорнобиль»
Національний музей «Чорнобиль»

Сучасна експозиція Національного музею "Чорнобиль" розміщена в кількох залах загальною площею біля 1100 м2, налічує понад сім тисяч експонатів. У 1992 р., коли музей було відкрито, їх було тільки дві сотні.

Розкриті документи, карти з грифом "Таємно", фотографії, спеціальні прилади, друковані видання того часу, історичні реліквії із Чорнобильської зоні відчуження та інші унікальні експонати змушують замислитися про найболючіші проблеми сьогодення, серед яких екологічні, соціальні, духовні збитки, заподіяні катастрофою.

Віртуальна екскурсія Національним музеєм "Чорнобиль"


Музей Гетьманства

Музей Гетьманства
 

З метою правдивого висвітлення проблем державотворення в Україні, надання неупередженої оцінки її видатних діячів, розкриття специфічної форми правління адміністрації доби Гетьманщини – 11 березня 1993 року розпорядженням Представника Президента України у м. Києві було створено Музей гетьманства.

Музей гетьманства – це державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам’яток матеріальної та духовної культури пов’язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби.

 Віртуальна екскурсія Музеєм Гетьманства


Музей писанкового розпису в Коломиї

Музей писанкового розпису в Коломиї
 

Життєдайна сила писанки, її неповторна краса, багатство орнаментальних композицій, а також звичаї та обряди, пов’язані з нею, лягли в основу побудови експозиції єдиного у світі Музею писанкового розпису, знаного також як «Музей писанки»

У 2000 році в центральній частині Коломиї було спеціально зведено приміщення для музею, споруда якого виконана у формі яйця-писанки, висотою 13 м, стала своєрідною рекламою не лише музею, а й усього міста. Сьогодні музейна колекція становить понад 12 тисяч творів цього декоративно-прикладного виду народної творчості.

Віртуальна екскурсія Музеєм писанкового розпису в Коломиї